Nõuanded
Print

> Vaata ka videonõuandeid. Kliki siia!3 nippi sibullillepeenra kujundamiseks!

Eks mitmed meist ole seisnud mure ees, et kevadel imeliselt kaunis tulpide ja nartsissidega kaetud peenravaip muutub suve saabudes oma koltunud lehtedega kurvaks vaatepildiks. Ja kuna september on parim aeg sibullillede istutamiseks ja suvi läbi kauni oleva lillepeenra ettevalmistamiseks, siis jagab Mihkel Saar oma kogemuste põhjal mitu head nippi, kuidas rajada ilus ja pikaealine lillepeenar. »»»
Soovitused, kuidas lillesibulaid maha pista

Käes on sügisene istutushooaeg. Just nüüd on õige aeg hakata varuma lillesibulaid, sest alanud on sügisene istutushooaeg! »»»
Kas teadsid, et istutada võib hilissügiseni!

On levinud müüt, et puid ja põõsaid saab istutada ainult kevadel. Õnneks see nii ei ole – kõiki potiga istikuid ja kvaliteetseid mullapalliga istikuid saab istutada varakevadest hilissügiseni. Olgu selleks siis lehtpõõsas, viljapuu, okaspuu, roos või püsilill. Vaid paljasjuursete... »»»
Aedniku soovitused septembriks

Jagame soovitusi, mida teha septembris nii õues kui toas. Kuna sellel aastal saabus kevad hiljem kui tavaliselt, siis loodame, et ka sügis on selle võrra pikem ja aega aeda nautida on rohkem. »»»
Nõuanded orhideede kasvatamisel: katleia, vanda, tsümbiidium jt.

CATTLEYA – KATLEIA Kuulus ja hinnatud orhideede perekond, kus võib leida kõlavate ladinakeelsete nimedega orhideesid nagu Laelia, Laeliocattleya, Brassovala, Brassocattleya, Brassolaeliocattleya,... »»»
Järgmised »

web by OK Interactive