Asukoht

ASUME KESKLINNAST, JÄRVE KESKUSEST VÕI ÜLEMISTE KESKUSEST VAID 10-15 MIN AUTOSÕIDU KAUGUSEL.  

Aadress: Kangru tee 19, Vaela küla, Kiili vald, Harjumaa

1. Järve Keskuse poolt tulles, tuleb sõita mööda Viljandi maanteed kuni Kurna -Tuhala tee ristini, sealt pöörata vasakule ja 3 km pärast oletegi kohal. Kohalejõudmist lihtsustavad teeäärsed Hansaplanti suunaviidad.

2. Ülemiste Keskuse poolt tulles, tuleb sõita Jüri ringini, seejärel pöörata paremale (Pärnu mnt ja Viljandi mnt poole) kuni esimese viaduktini, kust tuleb üles sõita ja sealt paremale, seejärel pöörata mõnesaja meetri pärast vasakule ning aianduskeskus juba paistabki.

ÜHISTRANSPORT:

Bussiliin 116 (väljub Balti jaamast), peatub mõned korrad päevas Lauri peatuses (asub aianduskeskuse kõrval) või muul ajal Kurna tee peatuses, kust on kilomeeter keskuseni. 

NB! Alates 26.07.2021 toimub Kangru ja Kiili vahelisel teelõigul tee rekonstrueerimine ning seetõttu on Tallinna ringtee Vaela viaduktilt Hansaplanti poole mahasõit osaliselt suletud ja teed reguleerib ajutine valgusfoor. Tallinnast on kõige mugavam tulla Järve keskuse poolt, mööda Viljandi maanteed. Jüri ringilt või Kiilist tulles on kõige mugavam sõita läbi Luige ja Kangru. 

Juhised:

1. Järve Keskuse poolt tulles: tuleb sõita mööda Viljandi maanteed kuni Kurna -Tuhala tee ristini, sealt pöörata vasakule ja 3 km pärast oletegi kohal. Kohalejõudmist lihtsustavad teeäärsed Hansaplanti suunaviidad.

2. Ümbersõit läbi Luige ja Kangru: Jüri ringilt (või Vaela viaduktilt) sõita Luige viaduktini ning sealt kuni Kangru Kurna-Tuhala tee ristini, sealt pöörata paremale ja 3 km pärast oletegi kohal. Ümbersõitu juhendavad ka teeäärsed suunaviidad. Vaata marsuuti täpsemalt kaardilt: