Meist

Aianduskeskus Hansaplant on 1997. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev aiandusettevõte, mis on spetsialiseerunud istikute, toalillede, aia- ja sisustuskaupade ja lemmiklooma-kaupade jaemüügile. Kitsam spetsialiseerumine aitab hoida tähelepanu keskmes meie jaoks kõige olulisemat – kvaliteeti.
Tänaseks on ettevõte kasvanud 15 000 m2 suuruse aianduskeskusega iluaiandusvaldkonna tipptegijaks Eestis.

MEIE VÄÄRTUSED

  • KIRG - Oleme pühendunud. Pidev arenemissoov kannustab meid nii tööl kui ka isiklikus elus. Oleme avatud uutele ideedele ja võtame parimad neist igapäevasesse kasutusse. Õpime oma kogemustest ja oma ala parimatelt. Pidev areng ja pühendumus tagab meile kvaliteedi nii toodetes kui ka teeninduses.
  • HOOLIVUS - Hoiame üksteist, armastame oma tööd ja tahame mõista oma klientide vajadusi. Oleme tähelepanelikud ja hoolivad nii kaastöötajate, klientide kui ka oma töö suhtes.
  • POSITIIVSUS - Tunneme rõõmu tööst, meeskonnast ja klientidest. Väärtustame ausaid ja avatud suhteid ja head tuju. Keskendume lahenduste leidmisele igas olukorras, otsimata vabandusi ja ettekäändeid.
  • LOODUSSÕBRALIKKUS - Hoolime meid ümbritsevast loodusest ja soovime seda hoida ka tulevasele põlvkondadele. Me majandame keskkonda säästes. Näiteks kogume üleliigse kastmisvee kokku, et seda kastmisel taaskasutada. Lisaks kogume vihmavett taimede kastmiseks.

MISSIOON

Lähtudes meie firma väärtustest, pakume klientidele aastaringselt uusi ideid ja tooteid kodukaunistamiseks ja aiakujundamiseks kvaliteetsete lillede, istikute ja aia- ning kodukaupadega. Seeläbi aitame inimestel tuua oma ellu tasakaalu ja rahulolu.
Kindla tulevikuvisiooniga tahab Hansaplant olla teenäitaja Eesti aianduses, rajades uusi aiandustrende Eestis.

AIANDUS ON PUHAS RÕÕM - PROOVI ISE!