esmaspäev - reede 10:00 - 20:00
laupäev 10:00 - 19:00
pühapäev 10:00 - 19:00

Aedhortensia ‘Pinky Winky’

Hydrangea Paniculata

Kasvukoht

Päikseline, Poolvarjuline

Mullastik

Happeline

Õitsemisaeg

Juuli – Okt

Jaga:

Aedhortensia sort ‘Pinky Winky’ on tõeline aiakaunitar. Tema suured valged õisikud värvuvad üsna pea pärast õitsemise alustamist tumeroosakas – pikalt on nad kahevärvilised. Tumeroheliste lehtedega püstine põõsas. Mida rohkem lõikad tagasi, seda suuremad tulevad järgmisel aastal õisikud. Kasvab hästi nii päikselises kui ka varjulisesemas kasvukohas. Liiga sügavas varjus jääb kasv nõrgaks ja õitsemine viletsaks. Sobib kasvatada üksikult või rühmadena.

 

 

Talvekindlus 3, 4, 5, 6, 7, 8
Tüüp Lehtpõõsas
Valgusvajadus Ida, Lääs, Lõuna
Sugukond Hydrangea paniculata
Kasvukoht Päikseline, Poolvarjuline
Niiskus Niiske, kuid hästi vett läbilaskev
Mullastik Happeline
Mullatüüp Viljakas muld
Kuju Ovaalne, Ümmargune
Kasutus Hekk, Liblikasõbralik, Mesilasesõbralik
Istutuskoht Hekid ja hekitaimed, Linna- ja sisehooviaiad, Lõikelille kasutamine, Õitsvad aiaääred, Terrassil ja anumates kasutamine
Õievärv Roosa, Valge
Lehevärv Roheline
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.